MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5706, wczoraj: 12794
ogółem: 23 231 352

statystyki szczegółowe

Logowanie

Byli piłkarze Unii

Zawodnicy, którzy grali w pierwszej drużynie MLKS Unia Janikowo w latach 2000-2012 według kolejności alfabetycznej. Po nazwisku przedstawiamy obecny klub danego piłkarza:

Aktualizacja: 07.05.2013, godz: 13
:29.
A
Abbott Billy - Włocłavia Włocławek
Atanacković Aleksandar - Wigry Suwałki

B
Bachanek Piotr - Piast Kołodziejewo
Bajdziak Piotr - Boruta Zgierz
Bazler Piotr - Dolcan Ząbki
Biłoszewski Mariusz - zakończył grę
Biłoszewski Mateusz - zakończył grę
Biegański Krzysztof - Kotwica Kołobrzeg
Bihun Marek - Nielba Wągrowiec
Bekas Tomasz - Wełna Skoki (trener)
Bilski Karol - Spójnia Białe Błota
Biskup Michał - zakończył karierę
Bodnar Marcin - bez klubu
Borysiak Krzysztof - bez klubu
Brończyk Damian - Piast Kołodziejewo
Brzeziński Grzegorz - Wda Świecie
Brzykcy Marcin - Ardal FK (Norwegia)
Budnicki Radosław - bez klubu
Buzała Maciej - zakończył grę
Bzdęga Tomasz - Piast Gliwice

C
Cegliński Rafał - OKS Brzesko
Chmielecki Andrzej - Warta Działoszyn
Chmielecki Michał - GKS Dopiewo
Chomik Łukasz - Noteć Łabiszyn
Ciesielski Marcin - zakończył karierę
Ciesielski Tomasz - Siarka Tarnobrzeg
Cuper Damian - bez klubu
Czerwiński Szymon - Sokół Pniewy

D
Deresiewicz Dawid - Kujawianka Strzelno
Dereżyński Arkadiusz - Wełna Skoki
Dettlaff Marcin - Arka Gdynia
Dolatowski Łukasz - bez klubu
Drajer Marcin - trener LKS Luboń
Dreszler Bartosz - bez klubu
Dworacki Marcin - Gryf Słupsk

E
Ettinger Paweł - Wda Świecie

F
Fabiano Andrade Valente - UKS Ustków
Filipek Krzysztof - Huragan Morąg
Florek Marcin - zakończył karierę

G
Gabrych Mariusz - Warta Poznań (juniorzy)
Gabryszak Mirosław - Cukrownik Tuczno
Gaca Robert - Warta Gorzów Wielkopolski
Gajda Robert - Błękitni Starogard Szczeciński
Galant Maciej - zakończył grę
Gikiewicz Łukasz - Śląsk Wrocław
Glanowski Michał - Stomil Olsztyn
Gnegne Asmane Ousseni - US Oberlauterbach/Eberach (Francja)
Góralski Michał - Victoria Września
Górczyński Maciej - Piast Kołodziejewo
Grabarski Wojciech - Orzeł Kcynia (trener)
Grzelak Bartłomiej - bez klubu
Grzelak Marcin - Unia Solec Kujawski
Gul Szymon - zakończył karierę

H
Hadaś Piotr - Włocłavia Włocławek
Hołubiec Radosław - zakończył karierę
Hulisz Sebastian - Cuiavia Inowrocław
Humaj Janusz - Kujawianka Strzelno (trener)
Humaj Waldemar - zakończył karierę

I
Imianowski Mateusz - Pogoń Lębork
Iwanicki Sebastian - Tęcza 34 Płońsk

J
Jacek Piotr - Miedź Legnica (asystent trenera)
Jagielski Filip - Pogoń Mogilno
Janeczek Andrzej - Klon Babimost
Janicki Krzysztof - bez klubu
Jarentowski Tobiasz - GKS Dopiewo
Jarmuż Wojciech - Pomorze Potęgowo
Jarzombek Rafał - bez klubu
Jelonek Dominik - zakończył grę
Jeziorski Rafał - Piast Choszczno
Jurgielewicz Paweł - KS Michałowo

K
Kalinowski Łukasz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kamiński Oskar - Promień Kowalewo Pomorskie
Kamrowski Dawid - bez klubu
Kaniewski Dawid - Stilon Gorzów Wielkopolski
Kanik Radosław - Polonia Bydgoszcz
Kardasz Adam - Szubinianka Szubin
Kaźmierczak Marcin - Błękitni Mąkolno
Kaźmierczak Robert - Piast Żmigród
Kaźmierczak Waldemar - Błękitni Mąkolno
Kędziora Daniel - bez klubu
Kędziora Przemysław - Pogoń Mogilno
Kikowski Marcin - Elana Toruń
Klepczarek Piotr - Motor Lublin
Klimek Paweł - Unia Solec Kujawski
Komsta Bartosz - Sokół Pniewy
Kordowski Mateusz - Wda Świecie
Kosicki Radosław - bez klubu
Kościukiewicz Tomasz - SC Vistula Garfield (USA)
Kot Jacek - zakończył karierę
Kot Maciej - Wda Świecie
Kozłowski Marcin - bez klubu
Kretkowski Krzysztof - Cuiavia Inowrocław
Kruk Waldemar - bez klubu
Kruszka Mikołaj - Gopło Kruszwica
Krysiak Arkadiusz - zakończył karierę
Krzywicki Marcin - Wisła Płock
Kubisz Marek - Szombierki Bytom
Kuczyński Waldemar - zakończył karierę
Kuźmińczuk Krzysztof - Marcovia 2000 Marki

L
Lenckowski Krzysztof - Burza Nowa Wieś Wielka
Lewandowski Damian - Kujawy Markowice
Lewandowski Dariusz - Piast Złotniki Kujawskie
Lewandowski Patryk - Burza Nowa Wieś Wielka
Lewandowski Paweł - Hermes Radłowo
Lewandowski Wojciech - Wda Świecie
Lichwała Przemysław - Piast Kołodziejewo
Lisiecki Adam - Piast Złotniki Kujawskie

Ł
Łabuszyński Piotr - Piast Kołodziejewo
Łojewski Marcin - Piast Kołodziejewo
Łożyński Krzysztof - bez klubu
Łukomski Jacek - zakończył karierę

M
Maksim Michał - zakończył grę
Malczewski Damian - Pogoń Mogilno
Marciniak Filip - Kotwica Kołobrzeg
Marszał Andrzej - zakończył grę
Matykiewicz Bartosz - zakończył grę
Mądrzejewski Paweł - Unia Solec Kujawski
Mendelski Michał - Ilanka Rzepin
Michałowski Marcin - Polonia II Środa Wielkopolska
Mieczkowski Dawid - OKS Brzesko
Mikołajczak Adrian - bez klubu
Misiąg Krzysztof - bez klubu
Młodzieniak Adam - Elana Toruń
Młynarek Tomasz - Gopło Kruszwica
Modliński Dariusz - Kujawianka Strzelno
Modliński Sławomir - zakończył grę
Mokrzycki Arkadiusz - Mieszko Gniezno
Mokrzycki Łukasz - Mieszko Gniezno
Morou Amadou - Włókniarz Pabianice
Mrvaljević Żeljko - OFK Petrovac (Czarnogóra)
Mysiak Maciej - Flota Świnoujście

N
Nadolski Michał - Dąb Barcin (grający trener)
Niedbała Mariusz - Piast Żmigróg
Niewiadomski Łukasz - Celtic Stars (Irlandia)
Njoku Chukus Gallardo Favour - bez klubu
Nowacki Tomasz - GKS Dopiewo
Nowicki Martin - Kujawianka Strzelno
Nowaczyk Maciej - zakończył karierę
Nowaczyk Mateusz - LKS Luboń
Nowosielski Piotr - Wisła Puławy
Nykiel Krzysztof - Cracovia Kraków

O
Olejnik Damian - bez klubu
Orlik Michał - Błyskawica Broniewice

P
Pachelski Łukasz - zakończył karierę
Parszewski Michał - Narew Ostrołęka
Pawlak Szymon - zakończył karierę
Perlikowski Krzysztof - zakończył grę
Piątkowski Leszek - zakończył grę
Pieniądz Mikołaj - KS Łochowo
Piesik Marcin - Noteć Łabiszyn
Polehojko Artur - KS Unia Janikowo (trener)
Polehojko Tomasz - zakończył grę
Poznański Jakub - Kotwica Kołobrzeg
Przysiuda Waldemar - zakończył karierę

R
Rasić Branko - FK Krtinska (Serbia) (trener)
Rogalski Marcin - trener Zawiszy Bydgoszcz (rocznik 2006)
Rogalski Rafał - Żyrardowianka Żyrardów
Rogan Robert - zakończył karierę
Rosiak Mariusz - zakończył karierę
Ruszkul Piotr - Olimpia Grudziądz
Rybicki Paweł - Start Radziejów

S
Sędrowski Paweł - Sokół Ostróda
Sirko Maciej - Noteć Łabiszyn
Słupecki Grzegorz - zakończył karierę
Stachura Robert - Néa Geniá Tersefánou (Cypr)
Staniszewski Damian - FC Insel Usedom (Niemcy)
Staszak Marcin - zakończył karierę
Straszewski Krzysztof - zakończył karierę
Suchomski Sławomir - zakończył karierę
Szabelski Mateusz - zakończył grę
Szeremet Michał - Spójnia Białe Błota
Szubert Konrad - Tur Turek
Szwarckopf Damian - zakończył grę
Szwed Rafał - Mrągowia Mrągowo
Szymczyk Artur - Sorento Zadębie Skierniewice
Szyszko Andrzej - Promień Ełk

Ś
Ślifirczyk Łukasz - bez klubu


T
Tarnowski Marcin - Wigry Suwałki
Thiede Marcin - zakończył karierę
Todorow Stefan - klub z Austrii
Tomaszewski Michał - zakończył grę
Tomaszewski Robert - Notecianka Pakość
Turkowski Dariusz - zakończył karierę
Tyc Tadeusz - Rozwój Katowice

U
Urbanek Sebastian - Włókniarz Zelów


W
Warczachowski Tomasz - Fliska Złotoria
Wawrzyniak Tomasz - Notecianka Pakość
Wieczorek Bartosz - bez klubu

Wikarski Krzysztof - Piast Kołodziejewo
Wilk Piotr - Pomezania Malbork
Wincel Marcin - Błękitni Pasyl (grający trener)
Wiśniewski Adam - Notecianka Pakość
Wiśniewski Krzysztof - Kujawianka Strzelno
Wiśniewski Marcin - Szubinianka Szubin
Witkowski Zbigniew - Kania Gostyń
Wojciechowski Dariusz - zakończył karierę
Woźniak Arkadiusz - Gryf Sicienko
Woźniak Erwin - Piast Kołodziejewo
Wódkiewicz Maciej - zakończył karierę
Wróbel Michał - Olimpia Grudziądz
Wrzesiński Bartosz - bez klubu

Z
Zając Maciej - MS Anagénnissi Derýnias (Cypr)
Zaleski Marcin - FC Golden Paw (Anglia)
Zawadzki Michał - bez klubu
Ziemiński Jacek - zakończył karierę

Ż
Żaglewski Arkadiusz - Jeziorak Iława


Razem: 206 zawodników.

 

 

 

Reklama

Wyszukiwarka