Młodzieżowe ostatki

• autor: redakcja, 2011-06-18 14:05

Dzisiaj skończył się sezon dla trzech młodzieżowych drużyn MLKS Unia Janikowo.

Orlicy naszego klubu na własnym boisku podejmowali Gopło Kruszwica. Unia po zaciętym meczu pokonała gości 6:5 (5:2). Aż pięć bramek dla naszych zawodników zdobył Wiktor Krysztofiak, a jedną Natan Zniszczol. Orlicy sezon zakończyli na pierwszym miejsce w tabeli. Gratulujmy im tego wyniku i życzymy powodzenia w nowych rozgrywkach.

Trampkarze prowadzeni przez trenera Pawła Lewandowskiego przegrali na wyjeździe z Liderem Włocławek 3:1 (1:0). Jedyną bramkę dla biało-niebieskich strzelił Kacper Kumor. Przegrana ta sprawiała, że drużyna zakończyła sezon na czwartym miejscu.

Porażki doznali także młodzicy trenera Jacka Michniewskiego. Lider Włocławek okazał się silniejszy od Unii i wygrał 4:0 (1:0). Nasi zawodnicy sezon skończyli plasując się na piątym miejscu w ligowej tabeli.