Urodziny Arkadiusza Mokrzyckiego

• autor: redakcja, 2011-07-05 19:53

Dzisiaj swoje 23. urodziny obchodzi Arkadiusz Mokrzycki. Urodził się on 5. lipca 1988 roku w Koszalinie. Ma 174 centymetry wzrostu, waży 72 kilogramy. Jest uniwersalnym zawodnikiem. Może grać jako ofensywny pomocnik, lewoskrzydłowy, a także napastnik.

Jest wychowankiem Bałtyku Koszalin. Ponadto grał w takich klubach jak MSP Szamotuły, Sparta Oborniki, Zagłębie Lubin (Młoda Ekstraklasa), Gryf 95 Słupsk, Mieszko Gniezno. Piłkarzem Unii został zimą tego roku. Wiosną w barwach biało-niebieskich w czternastu meczach (966 minut) zdobył cztery bramki i zaliczył dwie asysty. Oprócz tego dwukrotnie ujrzał żółte kartki. Gra z numerem "11" na koszulce.

Arkadiuszowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także udanego nadchodzącego sezonu.