Treningu nie było...

• autor: redakcja, 2011-07-06 19:57

Wczoraj o godzinie 17:30 kadra MLKS Unia Janikowo zebrała się na Stadionie Miejskim w Janikowie, aby odbyć pierwszy trening w ramach przygotowań do nowego sezonu. Zamiast zajęć piłkarskich podopieczni trenera Tomasza Mazurkiewicza byli na rozmowie z prezesem Arturem Banaszakiem. Dziś do klubu stawiło się jedenastu zawodników.

Obecni byli: Tomasz Wawrzyniak, Oskar Kamiński, Filip Jagielski, Adam Lisiecki, Marcin Piesik, Arkadiusz Dereżyński, Maciej Sirko, Tomasz Nowacki, Marcin Zaleski, Radosław Kanik i Bartosz Wieczorek.

Zabrakło nowych piłkarzy Gryfa Słupsk: Pawła Klimka i Marcina Dworackiego, a także Michała Góralskiego, Sebastiana Hulisza, Adama Wiśniewskiego, Michała Chmieleckiego, Arkadiusza Mokrzyckiego, Marka Bihuna i Mariusza Gabrycha.

- Jak słuchałem co miał nam do powiedzenia prezes to aż żal się robiło. Tyle lat takiej tradycji, tacy zawodnicy tu byli... Czekało się co tydzień na mecz, a teraz nie mamy pewności czy wystartujemy - powiedział nam ze smutkiem jeden z wychowanków Unii.