Terminarz III ligi

• autor: redakcja, 2011-07-07 20:51

Znamy już terminarz trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej (póki co tylko pierwsza kolejka) w sezonie 2011/2012. Pierwszy mecz Unia rozegra na wyjeździe z beniaminkiem Polonią Środa Wielkopolska. Miejmy nadzieję, że biało-niebiescy przystąpią do rozgrywek. Wszyscy kibice głęboko w to wierzą!

Wiemy, że inauguracyjna kolejka nowego sezonu zaplanowana została na sobotę, 6 sierpnia. Oto zestaw par 1. kolejki: Sparta Brodnica (beniaminek) - Lech Rypin, Sokół Kleczew (beniaminek) - Notecianka Pakość, Unia Swarzędz - Polonia 1912 Leszno, Piast Kobylin - Victoria Koronowo, Polonia Środa Wielkopolska (beniaminek) - Unia Janikowo, Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie, GKS Dopiewo - Górnik Konin, Cuiavia Inowrocław - Chemik  Bydgoszcz.