MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 599, wczoraj: 12002
ogółem: 28 929 862

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Znamy już cały terminarz

  • autor: redakcja, 2011-07-09 20:49

Znamy już cały terminarz trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w sezonie 2011/2012. W rozwinięciu przedstawiamy wszystkie mecze zaplanowane na nowy sezon.

I kolejka 6/7.08.2011 (sobota):

Sparta Brodnia - Lech Rypin

Sokół Kleczew - Notecianka Pakość

Unia Swarzędz - Polonia Leszno

Piast Kobylin - Victoria Koronowo

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo

Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie

GKS Dopiewo - Górnik Konin

Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz

 

II kolejka 13/14.08.2011 (sobota):

Lech Rypin -  Chemik Bydgoszcz

Górnik Konin - Cuiavia Inowrocław

Wda Świecie - GKS Dopiewo

Unia Janikowo - Lubuszanin Trzcianka

Victoria Koronowo - Polonia Środa Wielkopolska

Polonia Leszno - Piast Kobylin

Notecianka Pakość - Unia Swarzędz

Sparta Brodnica - Sokół Kleczew

 

III kolejka 20/21.08.2011 (sobota):

Sokół Kleczew - Lech Rypin 

Unia Swarzędz - Sparta Brodnica

Piast Kobylin - Notecianka Pakość 

Polonia Środa Wielkopolska - Polonia Leszno

Lubuszanin Trzcianka - Victoria Koronowo

GKS Dopiewo - Unia Janikowo

Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie

Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin

 

IV kolejka 24.08.2011 (środa):

Lech Rypin  - Górnik Konin

Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 

Unia Janikowo - Cuiavia Inowrocław

Victoria Koronowo - GKS Dopiewo

Polonia Leszno - Lubuszanin Trzcianka

Notecianka Pakość  - Polonia Środa Wielkopolska

Sparta Brodnica - Piast Kobylin

Sokół Kleczew - Unia Swarzędz

 

V kolejka 27/28.08.2011 (sobota):

Unia Swarzędz - Lech Rypin

Piast Kobylin - Sokół Kleczew

Polonia Środa Wielkopolska - Sparta Brodnica

Lubuszanin Trzcianka - Notecianka Pakość

GKS Dopiewo - Polonia Leszno

Cuiavia Inowrocław - Victoria Koronowo

Chemik Bydgoszcz  - Unia Janikowo

Górnik Konin - Wda Świecie

 

VI kolejka 3/4.09.2011 (sobota):

Lech Rypin - Wda Świecie

Unia Janikowo - Górnik Konin

Victoria Koronowo - Chemik Bydgoszcz

Polonia Leszno - Cuiavia Inowrocław

Notecianka Pakość - GKS Dopiewo

Sparta Brodnica - Lubuszanin Trzcianka

Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska

Unia Swarzędz - Piast Kobylin

 

VII kolejka 10/11.09.2011 (sobota):

Piast Kobylin - Lech Rypin

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz

Lubuszanin Trzcianka - Sokół Kleczew

GKS Dopiewo -  Sparta Brodnica

Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość

Chemik Bydgoszcz - Polonia Leszno

Górnik Konin - Victoria Koronowo

Wda Świecie - Unia Janikowo

 

VIII kolejka 17/18.09.2011 (sobota):

Lech Rypin - Unia Janikowo

Victoria Koronowo - Wda Świecie

Polonia Leszno - Górnik Konin

Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław

Sokół Kleczew - GKS Dopiewo

Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka

Piast Kobylin - Polonia Środa Wielkopolska

 

IX kolejka 24/25.09.2011 (sobota):

Polonia Środa Wielkopolska - Lech Rypin

Lubuszanin Trzcianka - Piast Kobylin

GKS Dopiewo - Unia Swarzędz

Cuiavia Inowrocław - Sokół Kleczew

Chemik Bydgoszcz - Sparta Brodnica

Górnik Konin - Notecianka Pakość

Wda Świecie - Polonia Leszno

Unia Janikowo - Victoria Koronowo

 

X kolejka 1/2.10.2011 (sobota):

Lech Rypin - Victoria Koronowo

Polonia Leszno - Unia Janikowo

Notecianka Pakość - Wda Świecie

Sparta Brodnica - Górnik Konin

Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz

Unia Swarzędz - Cuiavia Inowrocław

Piast Kobylin - GKS Dopiewo

Polonia Środa Wielkopolska - Lubuszanin Trzcianka

 

XI kolejka 8/9.10.2011 (sobota):

Lubuszanin Trzcianka - Lech Rypin

GKS Dopiewo - Polonia Środa Wielkopolska

Cuiavia Inowrocław - Piast Kobylin

Chemik Bydgoszcz - Unia Swarzędz

Górnik Konin - Sokół Kleczew

Wda Świecie - Sparta Brodnica

Unia Janikowo - Notecianka Pakość

Victoria Koronowo - Polonia Leszno

 

XII kolejka 15/16.10.2011 (sobota):

Lech Rypin - Polonia Leszno

Notecianka Pakość - Victoria Koronowo

Sparta Brodnica - Unia Janikowo

Sokół Kleczew - Wda Świecie

Unia Swarzędz - Górnik Konin

Piast Kobylin - Chemik Bydgoszcz

Polonia Środa Wielkopolska - Cuiavia Inowrocław

Lubuszanin Trzcianka - GKS Dopiewo

 

XIII kolejka 22/23.10.2011 (sobota):

GKS Dopiewo - Lech Rypin

Cuiavia Inowrocław - Lubuszanin Trzcianka

Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska

Górnik Konin - Piast Kobylin

Wda Świecie - Unia Swarzędz

Unia Janikowo - Sokół Kleczew

Victoria Koronowo - Sparta Brodnica

Polonia Leszno - Notecianka Pakość

 

XIV kolejka 29/30.10.2011 (sobota):

Lech Rypin - Notecianka Pakość

Sparta Brodnica - Polonia Leszno

Sokół Kleczew - Victoria Koronowo

Unia Swarzędz - Unia Janikowo

Piast Kobylin - Wda Świecie

Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin

Lubuszanin Trzcianka - Chemik Bydgoszcz

GKS Dopiewo - Cuiavia Inowrocław

 

XV kolejka 5/6.11.2011 (sobota):

Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin

Chemik Bydgoszcz - GKS Dopiewo

Górnik Konin - Lubuszanin Trzcianka

Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska

Unia Janikowo - Piast Kobylin

Victoria Koronowo - Unia Swarzędz

Polonia Leszno - Sokół Kleczew

Notecianka Pakość - Sparta Brodnica


XIV kolejka 11-13/11.2011 (sobota):

Lech Rypin - Sparta Brodnica

Notecianka Pakość - Sokół Kleczew

Polonia Leszno - Unia Swarzędz

Victoria Koronowo - Piast Kobylin

Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska

Wda Świecie - Lubuszanin Trzcianka

Górnik Konin - GKS Dopiewo

Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław


 

Reklama

Wyszukiwarka