Co z tą Unią?!

• autor: redakcja, 2011-07-11 19:42

Co z tą Unią?! Takie właśnie pytanie zadają sobie praktycznie wszyscy. Niedawno informowaliśmy, że treningi drużyny zostały zawieszone do poniedziałku, czyli do dzisiaj... Jednak do dnia dzisiejszego przygotowanie do nowego sezonu się nie rozpoczęły... Wciąż  nie wiadomo w której lidze zagra Unia...

Póki co z Unii odeszło dwóch piłkarzy. Pisaliśmy też, że pięciu innych trenowało bądź trenuje w innych klubach. Dzisiaj oficjalnie wiadomo, że kolejni mogą opuścić naszą drużynę. Marek Bihun i Arkadiusz Mokrzycki być może zagrają w Gwardii Koszalin, albo w innych zespołach z okolic Koszalina. Natomiast wychowankowie - Adam Lisiecki oraz Maciej Sirko mają grać w Noteciance Pakość. Z pakoską ekipą rozegrali dwa sparingi.