Marcin Krzywicki martwi się o Unię...

• autor: redakcja, 2011-07-12 09:29

W kioskach dostępny już jest lipcowy miesięcznik regionalny "Piłkarz". W najnowszym wydaniu można przeczytać wywiad z Marcinem Krzywickim. Były zawodnik Unii martwi się o nasz klub. Poniżej przedstawiamy co popularny "Krzywy" myśli o Janikowie.

- W Unii, z tego co czytałem, zaczyna dziać się źle przed nowym sezonem. Moim zdaniem, jej miejsce jest przynajmniej w pierwszej lidze. Miasto ma ogromne możliwości. Jest otoczone wieloma dużymi i mniejszymi firmami, które swoją pomocą byłyby w stanie wywindować klub na sam szczyt. Jest baza treningowa, stadion, dobry trener i wielu utalentowanych chłopaków, którzy spokojnie poradziliby sobie na wyższym szczeblu treningowym.

Pozdrawiamy Marcina i życzymy mu wielu powodów do radości w nadchodzącym sezonie.