Tomasz Nowacki o sytuacji Unii

• autor: redakcja, 2011-07-12 22:46

Wypowiedź wicekapitana drużyny - Tomasza Nowackiego dotycząca obecnej sytuacji pierwszej drużyny MLKS Unia Janikowo:

- Po upływie dwóch terminów, w których zespół miał zainaugurować treningi, a zawodnicy czekali na decyzje odnośnie dalszej egzystencji klubu, nikt z nas nie otrzymał jakiejkolwiek informacji, która zmieniłaby przebieg wydarzeń, które mają miejsce w Janikowie. Nie dostaliśmy żadnego zapewnienia, że w klubie nadejdą lepsze czasy. Nikt nie podejmował w zaistniałej sytuacji rozmów o przedłużeniu umów z zawodnikami odnośnie dalszej gry w Unii. Na dzień dzisiejszy nie mamy informacji, która mogłaby wlać optymizm w nasze serca co pozwoliłoby podjąć treningi i przygotować się optymalnie do kolejnego sezonu w barwach klubu z Janikowa.