Cuiavia chce pozyskać zawodników Unii

• autor: redakcja, 2011-07-14 00:25

Cuiavia Inowrocław chce pozyskać dwóch pomocników Unii Janikowo. Na liście życzeń trenera inowrocławskiego klubu - Mirosława Milewskiego jest Sebastian Hulisz i Filip Jagielski.

Obaj zawodnicy mają za sobą już debiut w barwach Cuiavii podczas sparingu. Trener inowrocławian wyraził chęć pozyskania tych piłkarzy, jednak w chwili obecnej Cuiavia nie ma z kim prowadzić rozmów dotyczących odejścia z Unii Hulisza i Jagielskiego.

Wczoraj obaj zawodnicy zagrali kolejny sparing w zielonych barwach. Cuiavia pokonała Gopło Kruszwica 6:1. Dwie bramki strzelił Hulisz, który podczas trzech lat gry w Unii zdobył łącznie dwa gole, a gdy jest testowany w Inowrocławiu ma już na koncie cztery trafienia. Zawodnik ten grał 65 minut na pozycji napastnika. Z kolei Jagielski zagrał tylko pierwszą połowę.