Adam Wiśniewski w Noteciance Pakość

• autor: redakcja, 2011-07-20 22:09

Adam Wiśniewski, który należał do kluczowych zawodników Unii Janikowo postanowił odejść i podpisać kontrakt z Notecianką Pakość. Wcześniej był testowany przez Ruch Wysokie Mazowieckie. Jest oficjalnie trzecim piłkarzem, który opuszcza nasz klub przez sezonem 2011/2012.

Adam Wiśniewski mimo, iż na testach w naszym klubie był już kilka lat temu, to związał się z nim dopiero zimą tego roku, kiedy przyszedł z Unii Solec Kujawski. W naszej Unii rozegrał dwanaście ligowych meczów (969 minut), w których strzelił cztery gole, zaliczył jedną asystę i ujrzał jedną dwie żółte kartki. Występował z numerem "8" na koszulce. Mimo, iż był u nas tylko jedną rundę, to już stał się ulubieńcem janikowskich kibiców. Ten ofensywny środkowy pomocnik od jakiegoś czasu trenuje z Notecianką Pakość, w której będzie grał w nadchodzącym sezonie.

Wiśniewski dołączył do Marcina Ciesielskiego, Krzysztofa Misiąga, Michała Nadolskiego i Erwina Woźniaka, którzy są byłymi piłkarzami naszego klubu, a aktualnie grają w Noteciance.

Adamowi dziękujemy za grę w Unii i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.