MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 13056, wczoraj: 12585
ogółem: 28 954 904

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Terminarz

  • autor: redakcja, 2011-07-25 12:41

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz na rundę jesienną sezonu 2011/2012. Znane są już godziny rozpoczęcia meczów, z wyjątkiem spotkań zaplanowanych w Janikowie...

Szczegółowy terminarz dostępny w rozszerzeniu newsa.

Kolejka: 1 w dniach 2011-08-06/2011-08-07

1 BKS Sparta Brodnica  -  Lech Rypin 2011-08-06 17:00   :
2 SOKÓŁ Kleczew  -  Notecianka Pakość 2011-08-06 17:00   :
3 UNIA Swarzędz  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-08-06 16:00   :
4 PIAST Kobylin  -  Victoria Koronowo 2011-08-07 17:00   :
5 POLONIA Środa Wlkp.  -  Unia Janikowo 2011-08-07 15:00   :
6 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  Wda Świecie 2011-08-06 17:00   :
7 GKS Dopiewo  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-08-06 17:00   :
8 Cuiavia Inowrocław  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-08-06 17:00   :



Kolejka: 2 w dniach 2011-08-13

9 Lech Rypin  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-08-13 17:00   :
10 AVANS GÓRNIK KONIN  -  Cuiavia Inowrocław 2011-08-13 17:00   :
11 Wda Świecie  -  GKS Dopiewo 2011-08-13 17:00   :
12 Unia Janikowo  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-08-13 __:__   :
13 Victoria Koronowo  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-08-13 16:00   :
14 POLONIA 1912 Leszno  -  PIAST Kobylin 2011-08-13 17:00   :
15 Notecianka Pakość  -  UNIA Swarzędz 2011-08-13 17:00   :
16 BKS Sparta Brodnica  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-08-13 17:00   :



Kolejka: 3 w dniach 2011-08-20/2011-08-21

17 SOKÓŁ Kleczew  -  Lech Rypin 2011-08-20 17:00   :
18 UNIA Swarzędz  -  BKS Sparta Brodnica 2011-08-20 16:00   :
19 PIAST Kobylin  -  Notecianka Pakość 2011-08-21 16:00   :
20 POLONIA Środa Wlkp.  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-08-21 15:00   :
21 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  Victoria Koronowo 2011-08-20 17:00   :
22 GKS Dopiewo  -  Unia Janikowo 2011-08-20 17:00   :
23 Cuiavia Inowrocław  -  Wda Świecie 2011-08-20 17:00   :
24 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-08-20 12:00   :



Kolejka: 4 w dniach 2011-08-24

25 Lech Rypin  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-08-24 17:00   :
26 Wda Świecie  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-08-24 17:00   :
27 Unia Janikowo  -  Cuiavia Inowrocław 2011-08-24 __:__   :
28 Victoria Koronowo  -  GKS Dopiewo 2011-08-24 16:00   :
29 POLONIA 1912 Leszno  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-08-24 17:00   :
30 Notecianka Pakość  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-08-24 17:00   :
31 BKS Sparta Brodnica  -  PIAST Kobylin 2011-08-24 16:00   :
32 SOKÓŁ Kleczew  -  UNIA Swarzędz 2011-08-24 17:00   :



Kolejka: 5 w dniach 2011-08-27/2011-08-28

33 UNIA Swarzędz  -  Lech Rypin 2011-08-27 16:00   :
34 PIAST Kobylin  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-08-27 11:00   :
35 POLONIA Środa Wlkp.  -  BKS Sparta Brodnica 2011-08-28 15:00   :
36 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  Notecianka Pakość 2011-08-27 17:00   :
37 GKS Dopiewo  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-08-27 17:00   :
38 Cuiavia Inowrocław  -  Victoria Koronowo 2011-08-27 17:00   :
39 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  Unia Janikowo 2011-08-27 12:00   :
40 AVANS GÓRNIK KONIN  -  Wda Świecie 2011-08-27 17:00   :



Kolejka: 6 w dniach 2011-09-03

41 Lech Rypin  -  Wda Świecie 2011-09-03 17:00   :
42 Unia Janikowo  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-09-03 __:__   :
43 Victoria Koronowo  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-09-03 11:00   :
44 POLONIA 1912 Leszno  -  Cuiavia Inowrocław 2011-09-03 17:00   :
45 Notecianka Pakość  -  GKS Dopiewo 2011-09-03 17:00   :
46 BKS Sparta Brodnica  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-09-03 16:00   :
47 SOKÓŁ Kleczew  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-09-03 17:00   :
48 UNIA Swarzędz  -  PIAST Kobylin 2011-09-03 15:00   :



Kolejka: 7 w dniach 2011-09-10/2011-09-11

49 PIAST Kobylin  -  Lech Rypin 2011-09-11 16:00   :
50 POLONIA Środa Wlkp.  -  UNIA Swarzędz 2011-09-10 16:00   :
51 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-09-10 16:00   :
52 GKS Dopiewo  -  BKS Sparta Brodnica 2011-09-10 16:00   :
53 Cuiavia Inowrocław  -  Notecianka Pakość 2011-09-10 17:00   :
54 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-09-10 12:00   :
55 AVANS GÓRNIK KONIN  -  Victoria Koronowo 2011-09-10 16:00   :
56 Wda Świecie  -  Unia Janikowo 2011-09-10 16:00   :



Kolejka: 8 w dniach 2011-09-17/2011-09-18

57 Lech Rypin  -  Unia Janikowo 2011-09-17 16:00   :
58 Victoria Koronowo  -  Wda Świecie 2011-09-17 16:00   :
59 POLONIA 1912 Leszno  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-09-17 17:00   :
60 Notecianka Pakość  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-09-17 16:00   :
61 BKS Sparta Brodnica  -  Cuiavia Inowrocław 2011-09-17 15:00   :
62 SOKÓŁ Kleczew  -  GKS Dopiewo 2011-09-17 17:00   :
63 UNIA Swarzędz  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-09-17 15:00   :
64 PIAST Kobylin  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-09-18 16:00   :



Kolejka: 9 w dniach 2011-09-24/2011-09-25

65 POLONIA Środa Wlkp.  -  Lech Rypin 2011-09-25 16:00   :
66 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  PIAST Kobylin 2011-09-24 16:00   :
67 GKS Dopiewo  -  UNIA Swarzędz 2011-09-24 16:00   :
68 Cuiavia Inowrocław  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-09-24 16:00   :
69 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  BKS Sparta Brodnica 2011-09-24 12:00   :
70 AVANS GÓRNIK KONIN  -  Notecianka Pakość 2011-09-24 16:00   :
71 Wda Świecie  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-09-24 16:00   :
72 Unia Janikowo  -  Victoria Koronowo 2011-09-24 __:__   :



Kolejka: 10 w dniach 2011-10-01/2011-10-02

73 Lech Rypin  -  Victoria Koronowo 2011-10-01 15:00   :
74 POLONIA 1912 Leszno  -  Unia Janikowo 2011-10-01 15:00   :
75 Notecianka Pakość  -  Wda Świecie 2011-10-01 16:00   :
76 BKS Sparta Brodnica  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-10-01 15:00   :
77 SOKÓŁ Kleczew  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-10-01 16:00   :
78 UNIA Swarzędz  -  Cuiavia Inowrocław 2011-10-01 14:00   :
79 PIAST Kobylin  -  GKS Dopiewo 2011-10-02 15:00   :
80 POLONIA Środa Wlkp.  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-10-02 15:00   :



Kolejka: 11 w dniach 2011-10-08

81 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  Lech Rypin 2011-10-08 16:00   :
82 GKS Dopiewo  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-10-08 15:00   :
83 Cuiavia Inowrocław  -  PIAST Kobylin 2011-10-08 15:00   :
84 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  UNIA Swarzędz 2011-10-08 12:00   :
85 AVANS GÓRNIK KONIN  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-10-08 15:00   :
86 Wda Świecie  -  BKS Sparta Brodnica 2011-10-08 15:00   :
87 Unia Janikowo  -  Notecianka Pakość 2011-10-08 __:__   :
88 Victoria Koronowo  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-10-08 14:00   :



Kolejka: 12 w dniach 2011-10-15/2011-10-16

89 Lech Rypin  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-10-15 14:00   :
90 Notecianka Pakość  -  Victoria Koronowo 2011-10-15 15:00   :
91 BKS Sparta Brodnica  -  Unia Janikowo 2011-10-15 14:00   :
92 SOKÓŁ Kleczew  -  Wda Świecie 2011-10-15 15:00   :
93 UNIA Swarzędz  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-10-15 14:00   :
94 PIAST Kobylin  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-10-16 15:00   :
95 POLONIA Środa Wlkp.  -  Cuiavia Inowrocław 2011-10-16 15:00   :
96 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  GKS Dopiewo 2011-10-15 16:00   :



Kolejka: 13 w dniach 2011-10-22

97 GKS Dopiewo  -  Lech Rypin 2011-10-22 15:00   :
98 Cuiavia Inowrocław  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-10-22 14:00   :
99 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-10-22 12:00   :
100 AVANS GÓRNIK KONIN  -  PIAST Kobylin 2011-10-22 15:00   :
101 Wda Świecie  -  UNIA Swarzędz 2011-10-22 15:00   :
102 Unia Janikowo  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-10-22 __:__   :
103 Victoria Koronowo  -  BKS Sparta Brodnica 2011-10-22 13:00   :
104 POLONIA 1912 Leszno  -  Notecianka Pakość 2011-10-22 14:00   :



Kolejka: 14 w dniach 2011-10-29/2011-10-30

105 Lech Rypin  -  Notecianka Pakość 2011-10-29 13:00   :
106 BKS Sparta Brodnica  -  POLONIA 1912 Leszno 2011-10-29 13:00   :
107 SOKÓŁ Kleczew  -  Victoria Koronowo 2011-10-29 14:00   :
108 UNIA Swarzędz  -  Unia Janikowo 2011-10-29 14:00   :
109 PIAST Kobylin  -  Wda Świecie 2011-10-30 14:00   :
110 POLONIA Środa Wlkp.  -  AVANS GÓRNIK KONIN 2011-10-30 14:00   :
111 LUBUSZANIN TRZCIANKA  -  Chemik ProNatura Bydgoszcz 2011-10-29 15:00   :
112 GKS Dopiewo  -  Cuiavia Inowrocław 2011-10-29 15:00   :



Kolejka: 15 w dniach 2011-11-05

113 Cuiavia Inowrocław  -  Lech Rypin 2011-11-05 13:00   :
114 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  GKS Dopiewo 2011-11-05 12:00   :
115 AVANS GÓRNIK KONIN  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-11-05 13:00   :
116 Wda Świecie  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-11-05 14:00   :
117 Unia Janikowo  -  PIAST Kobylin 2011-11-05 __:__   :
118 Victoria Koronowo  -  UNIA Swarzędz 2011-11-05 13:00   :
119 POLONIA 1912 Leszno  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-11-05 13:00   :
120 Notecianka Pakość  -  BKS Sparta Brodnica 2011-11-05 12:00   :



Kolejka: 16 w dniach 2011-11-11/2011-11-12

121 Lech Rypin  -  BKS Sparta Brodnica 2011-11-11 13:00   :
122 Notecianka Pakość  -  SOKÓŁ Kleczew 2011-11-12 12:00   :
123 POLONIA 1912 Leszno  -  UNIA Swarzędz 2011-11-12 13:00   :
124 Victoria Koronowo  -  PIAST Kobylin 2011-11-12 13:00   :
125 Unia Janikowo  -  POLONIA Środa Wlkp. 2011-11-12 __:__   :
126 Wda Świecie  -  LUBUSZANIN TRZCIANKA 2011-11-12 14:00   :
127 AVANS GÓRNIK KONIN  -  GKS Dopiewo 2011-11-12 13:00   :
128 Chemik ProNatura Bydgoszcz  -  Cuiavia Inowrocław 2011-11-12 12:00   :


 

Reklama

Wyszukiwarka