Trenerze - dziękujemy!

• autor: redakcja, 2011-07-29 20:46

Wiadomo już oficjalnie, że w sezonie 2011/2012 trenerem Unii Janikowo nie będzie Tomasz Mazurkiewicz.

Trener Tomasz Mazurkiewicz na szkoleniowca Unii został wybrany 7. grudnia 2009 roku, a oficjalnie pracę w klubie rozpoczął 1. stycznia 2010 roku. Przed przyjściem do Janikowa był koordynatorem w Polonii Środa Wielkopolska.

W rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 pod wodzą trenera Mazurkiewicza Unia odniosła siedem zwycięstw, dwa razy zremisowała i sześć razy przegrała, strzeliła dwadzieścia pięć goli i straciła o trzy więcej. Nasza drużyna zajęła siedemnaste miejsce i spadła z ligi, ale dzięki trenerowi Mazurkiewiczowi do końca sezonu walczyła o utrzymanie.

Z kolei w ostatnim sezonie Unia zajęła dziewiąte miejsce w trzeciej lidze. Odnieśliśmy jedenaście zwycięstw, siedem razy zremisowaliśmy i dwanaście razy schodziliśmy z boiska pokonani. Strzeliliśmy czterdzieści dwa goli i tyle samo straciliśmy.

Ponadto w tym sezonie szkoleniowiec Mazurkiewicz prowadził nas w trzech meczach pucharowych (zwycięstwo i dwie porażki, bramki: 3-5).

Mecze ligowe pod wodzą trenera Tomasza Mazurkiewicza:
45 spotkań: 18 zwycięstw, 9 remisów, 18 porażek, bramki: 67-70.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że trener Tomasz pracował w Unii w najtrudniejszym okresie dla naszego klubu. W ostatnim sezonie zbudował bardzo dobrą drużynę, która pod jego wodzą utrzymała dla Janikowa trzecią ligę.

Trenerze - dziękujemy!