Sześć nowych twarzy na czwartkowym treningu

• autor: redakcja, 2011-08-04 20:35

Dzisiaj odbył się kolejny trening drużyny Unii Janikowo. Jak to zwykle bywa na początku okresu przygotowawczego codziennie kilku zawodników przyjeżdża i odjeżdża. W dniu dzisiejszym do zespołu dołączyło trzech piłkarzy z kadry wiosennej, a także sześciu nowych, którzy są zainteresowani przyjściem do zespołu trenera Artura Polehojko.

Jeżeli chodzi o starych zawodników to dzisiaj w Janikowie po raz pierwszy od poniedziałku pojawili się: Michał Chmielecki, Arkadiusz Dereżyński i Radosław Kanik. Wszyscy trzej piłkarze doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu i nadal będą reprezentować barwy Unii. Jutro na trening przyjechać ma Arkadiusz Mokrzycki.

Natomiast tacy piłkarze jak: Michał Góralski, Tomasz Nowacki, Marek Bihun i Mariusz Gabrych wciąż nie podjęli treningów z drużyną Unii.

Zawodnicy, którzy są przymierzani do gry w naszym klubie i rozpoczęli dziś treningi:
- Robert Tomaszewski (1983, bramkarz, Wda Świecie)
- Grzegorz Skowroński (1989, obrońca, Lider Włocławek)
- Wojciech Ziemba (1993, obrońca, Goplania Inowrocław)
- Marcin Michałowski (1987, napastnik, Polonia Środa Wielkopolska)

Ponadto dzisiaj po raz pierwszy z Unią trenowało dwóch obrońców, których nazwisk na tą chwilę nie możemy podać. Cały czas o angaż w biało-niebieskich stara się sześciu innych zawodników, a także Krzysztof Łożyński. Jutro ma pojawić się z kolei Łukasz Mokrzycki. Być może w Unii zagra też testowany wczoraj Krzysztof Borysiak.