Liga rozpoczęta!

• autor: redakcja, 2011-08-07 19:05

Za nami start rozgrywek trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w sezonie 2011/2012, a co za tym idzie pierwsze niespodzianki, rozczarowania i emocje związane z grą na czwartym froncie. Na inaugurację ligi poczekać jeszcze musi nasza Unia, która zagra dopiero 17. sierpnia z Polonią Środa Wielkopolska. Z reguły nie pisaliśmy o pierwszych meczach, ale z uwagi na fakt, że biało-niebiescy przystąpią do rozgrywek później postanowiliśmy podsumować pierwsze kroki trzecioligowych przeciwników...

Pierwszymi liderami zostały drużyny: Sokoła Kleczew, który sprowadził na ziemię piłkarzy Notecianki Pakość i Cuiavii Inowrocław, która rozgromiła Chemika Bydgoszcz. Oba liderujące zespoły wygrały swoje mecze po 5:1. Pokazuje to, że beniaminki powinny stanowić o sile naszej ligi. Inny z nowicjuszy w naszej lidze - Sparta Brodnica doznał porażki na własnym boisku z kandydatem do awansu - Lechem Rypin, który wygrał 3:0.

Komplet wyników pierwszej kolejki:
Sparta Brodnica - Lech Rypin 0:3
Sokół Kleczew - Notecianka Pakość 5:1
Unia Swarzędz - Polonia Leszno 2:0
Piast Kobylin - Victoria Koronowo 2:1
Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie 1:0
GKS Dopiewo - Górnik Konin 0:0
Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz 5:1

Przełożone spotkanie:
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo (17.08.2011, godz. 17:30)