Michał Góralski odszedł z Unii

• autor: redakcja, 2011-08-09 22:58

Michał Góralski nie będzie reprezentował już barwy Unii Janikowo. Piłkarz ten grał w naszym klubie przez rundę wiosenną sezonu 2010/2011. Przyszedł z Mieszka Gniezno, do którego prawdopodobnie powróci.

Michał Góralski rozegrał w Unii trzy ligowe mecze przebywając na boisku 270 minut. Strzelił jedną bramkę w spotkaniu z Piastem Kobylin, w którym został poważnie kontuzjowany i nie mógł grać do końca sezonu. Ponadto otrzymał jedną żółtą kartką. Grał z numerem "3" na koszulce. Występował na pozycji lewego obrońcy, a także mógł grać jako środkowy defensor.

Michałowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii, a także życzymy powodzenia w nowym klubie.

W związku z tym, że Góralski jest jedenastym piłkarzem, który latem odszedł z Unii postanowiliśmy ułożyć jedenastkę złożoną z tych zawodników:
Marek Bihun - Maciej Sirko, Tomasz Nowacki, Marcin Dworacki, Michał Góralski - Adam Lisiecki, Sebastian Hulisz - Oskar Kamiński, Adam Wiśniewski, Filip Jagielski - Paweł Klimek.