MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 6122, wczoraj: 12794
ogółem: 28 923 383

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Plebiscyt Zina 2011

  • autor: redakcja, 2011-08-12 14:40

Zapraszamy do zakupienia sierpniowego miesięcznika regionalnego "Piłkarz", w którym rozpoczyna się plebiscyt piłkarski Zina 2011. Będzie on trwał do końca roku. Zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody ufundowane przez producenta odzieży piłkarskiej Zina.

KATEGORIE
PIŁKARZ: Zawisza Bydgoszcz: Benjamin Imeh, Cezary Stefańczyk, Tomasz Warczachowski, Rafał Piętka; Olimpia Grudziądz: Mariusz Kryszak, Tomasz Rogóż, Piotr Ruszkul, Przemysław Sulej; Elana Toruń: Adam Młodzieniak, Mariusz Sobolewski, Marcin Wróbel; Cuiavia Inowrocław: Billy Abbott, Krzysztof Kretkowski; Chemik Bydgoszcz: Michał Szeremet, Jakub Witucki; Wda Świecie: Arkadiusz Woźniak (Wda/Cuiavia), Leszek Szczygielski Unia Janikowo: Tomasz Nowacki, Michał Chmielecki; Victoria Koronowo: Jakub Kujawka; Notecianka Pakość: Dariusz Słupski, Adam Wiśniewski (Unia Janikowo); Lech Rypin: Paweł Piceluk, Piotr Buchalski; z niższych lig: Jarosław Maćkiewicz (Flisak Złotoria), Maciej Hanczewski (Zjednoczeni Szarlej), Dawid Janicki (Szubinianka), Marcin Wiśniewski (Szubinianka), Krystian Piechocki (Unia Gniewkowo).

TALENT (1992 i młodsi): Patryk Tabaczyński (Notecianka Pakość) 92, Tomasz Adamczyk (Olimpia Grudziądz) 93, Rafał Więckowski (Elana Toruń) 92, Bartosz Gralewski (Cuiavia Inowrocław) 92, Mariusz Gabrych (Unia Janikowo) 94, Marcin Dworacki (Unia Janikowo) 92, Mateusz Andrzejewski (Victoria Koronowo) 93, Jacek Góralski (Victoria Koronowo) 92, Przemysław Markiewicz (Włocłavia Włocławek) 94.

BRAMKARZ: Andrzej Witan (Zawisza Bydgoszcz), Michał Wróbel (Olimpia Grudziądz), Przemysław Kryszak (Elana Toruń), Maciej Kowalski (Cuiavia Inowrocław), Dominik Ostrowski (Chemik Bydgoszcz), Robert Tomaszewski (Wda Świecie), Marcin Piesik (Unia Janikowo), Marcin Ciesielski (Notecianka Pakość), Ihor Rumiancev (Lech Rypin), Iwan Felde (Sparta Brodnica).

TRENER: Adam Topolski(Zawisza Bydgoszcz), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Dariusz Durda (Elana Toruń), Dariusz Kołacki (Sparta Brodnica), Mirosław Milewski (Cuiavia Inowrocław), Marcin Olejniczak (Wda Świecie), Tomasz Mazurkiewicz (Unia Janikowo), Zbigniew Stefaniak (Victoria Koronowo), Michał Nadolski (Notecianka Pakość), Sławomir Suchomski (Lech Rypin).

DZIAŁACZ: Bogdan Pultyn (Zawisza), Piotr Burlikowski (Zawisza), Jacek Bojarowski (Olimpia), Artur Żbikowski (Elana), Sławomir Woźniak (Pogoń Mogilno), Włodziemierz Figas (Cuiavia), Wolski (Białe Błota), Piotr Bakalarski (Cuiavia Inowrocław), Krzysztof Kosecki (Wda Świecie), Andrzej Lewandowski (Notecianka Pakość).

SĘDZIOWIE: Adam Lyczmański, Daniel Stefański, Bartosz Frankowski.

Jak widać, można oddawać głowy na zawodników Unii, którzy u nas grali bądź nadal występują.

Z A P R A S Z A M Y   D O   Z A B A W Y !!!



 

Reklama

Wyszukiwarka