Druga kolejka

• autor: redakcja, 2011-08-13 22:27

Dzisiaj zostały rozegrane spotkania drugiej kolejki naszej ligi. Po niej liderem samodzielnym tabeli został Sokół Kleczew. Za nim z kompletem zwycięstw są: Unia Swarzędz i Piast Kobylin. Czerwoną latarnią ligi póki co jest Notecianka Pakość, która po dzisiejszym meczu została wygwizdana przez własnych kibiców. Dwa przegrane mecze poza Pakością mają także zespoły ze Świecia, Leszna, Brodnicy i Koronowa.

Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz 2:3
Górnik Konin - Cuiavia Inowrocław 3:1
Wda Świecie - GKS Dopiewo 2:3
Victoria Koronowo - Polonia Środa Wielkopolska 0:3
Polonia 1912 Leszno - Piast Kobylin 0:1
Notecianka Pakość - Unia Swarzędz 0:2
Sparta Brodnica - Sokół Kleczew 1:2

Wszyscy wiemy, że spotkanie naszej Unii z Lubuszaninem Trzcianka zostało przełożone. Dzisiaj więc zamiast meczu ligowego podopieczni trenera Artura Polehojko rozegrali grę wewnętrzną.

Od czwartku z drużyną Unii nie trenuje już Damian Sontowski z Rodła Kwidzyn, który nie zostanie naszym zawodnikiem. Na treningach nie ma także wychowanka - Piotra Łabuszyńskiego. Cały czas w Janikowie trenują natomiast inni gracze, którzy byli testowani i być może w najbliższych dniach oficjalnie będą Unitami. Mowa tutaj o: Robercie Tomaszewskim, Krzysztofie Borysiaku, Bartoszu Dreszlerze, Krzysztofie Łożyńskim, Grzegorzu Skowrońskim, Piotrze Hadasiu, Łukaszu Chomiku, Łukaszu Mokrzyckim, Dawidzie Deresiewiczu, Przemysławie Kędziorze, Macieju Kocie, Mateuszu Biłoszewskim, Dominiku Jelonku i Marcinie Michałowskim.

Ponadto informujemy, że cały czas nie ma konkretnej decyzji co do przyszłości Mariusza Gabrycha, który od jakiegoś czasu przygotowuje się do sezonu Pogonią Szczecin.