Arkadiusz Zaleski trenerem orlików Unii

• autor: redakcja, 2011-08-22 20:39

Arkadiusz Zaleski wrócił do pracy trenerskiej w Unii Janikowo. Szkoleniowiec ten w sezonie 2011/2012 poprowadzi orlików naszego klubu.

Trener Zaleski przez wiele lat w XX wieku był zawodnikiem naszego klubu. Później szkolił drużyny młodzieżowe biało-niebieskich. Kilka lat temu wywalczył awans z rezerwami Unii do piątej ligi, a następnie ponownie prowadził zespoły juniorskie. W sezonie 2009/2010 świętował awans z Piastem Kołodziejewo do A klasy, a w poprzednim sezonie przez znaczną część nadal pracował w Kołodziejewie zarówno z pierwszą drużyną, jak i orlikami. Warto dodać, że w rundzie jesiennej na boisku w Janikowie jego Piast pokonał najmłodszych piłkarzy Unii prowadzonych przez Romana Pietralę. Ciekawostką jest fakt, iż syn trenera Zaleskiego - Marcin gra w trzecioligowej drużynie.

Trenera Arkadiusza Zaleskiego ponownie witamy w naszym klubie i życzymy sukcesów.

Pierwszy trening przed nowym sezonem zespół orlików odbędzie w najbliższy czwartek o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Janikowie, przy ulicy Głównej 40. Od tego dnia trener Zaleski będzie też zajmował się naborem dla chłopców urodzonych w latach: 2002 i 2001.

Młodzieżowe drużyny Unii w sezonie 2011/2012:
Orlicy - trener Arkadiusz Zaleski
Młodzicy - trener Roman Pietrala