Komunikat dla kibiców

• autor: redakcja, 2011-08-29 14:53

MLKS Unia Janikowo informuje, iż wstęp na kolejne mecze rozgrywane przez nas zespół w Janikowie będą odbywać się z godnie z obowiązującymi przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Nadal obowiązuje wpuszczania kibiców na konkretne miejsce na trybunach (sektor – rząd – krzesło) oraz wpisanie danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL) na bilecie, karnecie lub wejściówce. Obowiązek ten dotyczy również osób, które uprawnione są do wolnego wstępu na mecze (dzieci oraz kobiety). Dlatego też, zwracamy się z prośbą do posiadaczy karnetów (prosimy o przyniesienie karnetu) oraz osób uprawnionych do wolnego wstępu na mecze o przybycie do sekretariatu Klubu, w celu wyboru miejsca na stadionie. Możliwy jest też wcześniejszy zakup biletu wstępu na mecz.

Aby usprawnić wpuszczanie kibiców na mecze Unii Janikowo zapraszamy wcześniejsza rejestrację karnetów i wejściówek. Sekretariatu Klubu czynny jest:

Poniedziałek – Czwartek

10:00 – 12:00
17:00 – 19:00

Bez spełnienia warunków nałożonych przez ustawę nie będzie możliwy wstęp na mecze Unii w Janikowie.