Mariusz Gabrych w Warcie Poznań!

• autor: redakcja, 2011-08-31 20:34

Mariusz Gabrych ostatecznie wylądował we Warcie Poznań. Piłkarz, który jest wychowankiem Unii przez około dwa miesiące przygotowywał się z zespołem Pogoni Szczecin, ale ostatecznie obrał za kierunek Wielkopolskę.

Gabrych wiosną 2010 roku zadebiutował w drugiej lidze zachodniej w spotkaniu z Ruchem Radzionków. W ostatnim sezonie z kolei rozegrał 21 meczów w trzeciej lidze (1157 minut), w których zdobył dwie bramki i ujrzał jedną żółtą kartkę. Łącznie w biało-niebieskich barwach wystąpił w 22. spotkaniach ligowych. Ten prawoskrzydłowy mogący grać jako napastnik był oznaczony numerem "24" na koszulce.

Mariuszowi życzymy wielu sukcesów we Warcie i dziękujemy za reprezentowanie barw MLKS Unia Janikowo.

Nowy zespół Gabrycha jest w pierwszej lidze i póki co zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Wartę reprezentuje też inny były piłkarz Unii - Filip Marciniak.