Urodziny Macieja Kota

• autor: redakcja, 2011-09-12 19:06

Dzisiaj swoje 21. urodziny obchodzi Maciej Kot. Urodził się on 12. września 1990 roku w Bydgoszczy. Ma 175 centymetrów wzrostu i waży 68 kilogramów. Jest bardzo ofensywnym zawodnikiem. Może grać jako skrzydłowy, ofensywny pomocnik, a także w ataku. Jego pierwszym klubem był Zawisza Bydgoszcz, w którym grał w zespołach juniorskich. Po krótkiej przygodzie z tym zespołem przeniósł się do Chemika Bydgoszcz, gdzie na początku występował w juniorach, a później w pierwszym zespole. Po dobrej grze przeszedł do Zawiszy, z którym wywalczył awans do pierwszej ligi. W obecnym sezonie po rozegraniu jednego meczu w Pucharze Polski został wypożyczony na rok do Unii Janikowo. W biało-niebieskich barwach wystąpił w pięciu meczach (394 minuty). Kot strzelił dwie bramki i zaliczył trzy asysty (w tym dwa faule po których padły bramki bezpośrednio ze stałych fragmentów gry). Ponadto został ukarany jedną żółtą kartką. Gra z numerem "20".

Maciejowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów w piłkarskiej karierze.