Nowy numer Piłkarza

• autor: redakcja, 2011-09-12 19:33

Redakcja PIŁKARZA zaprasza wszystkich sympatyków i kibiców piłki nożnej w województwie do nabycia wrześniowego wydania miesięcznika. Nowy numer czasopisma już w sprzedaży! Na terenie Janikowa miesięcznik dostępny w kiosku przy ulicy Głównej 13.

W nim znajdziecie między innymi:
- w ramach tematu miesiąca opisujemy problem braku jednolitych przepisów w regulaminie rozgrywek młodzieżowych
- w ramach raportu miesiąca przedstawiamy układ sił regionalnych drużyn w ostatnich latach
- przybliżyliśmy Socatots, czyli unikalny system szkoleniowy dla
najmłodszych, którego twórcą jest brytyjski trener Simon Clifford
 -ponadto oddajemy w Państwa ręce ciekawe wywiady z Billym Abbottem, Tomaszem Warczachowskim,  Sławomirem Suchomskim oraz Maciejem Bartoszkiem.

To oczywiście nie wszystko, dlatego zapraszamy już teraz do zakupu!

Szczegóły dotyczące dystrybucji i samego miesięcznika znajdziecie na www.pilkarz.com.pl oraz na www.facebook.com/MiesiecznikPilkarz. Dołącz do grona fanów PIŁKARZA!