Urodziny Arkadiusza Dereżyńskiego

• autor: redakcja, 2011-10-02 00:24

W dniu dzisiejszym swoje 26. urodziny obchodzi Arkadiusz Dereżyński. Kapitan Unii urodził się 2. października 1985 roku we Wągrowcu. Ma 179 centymetrów wzrostu i waży 76 kilogramów. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem Wełny Skoki. Kolejnie wiele lat spędził w Amice Wronki, w której grał w juniorach, rezerwach, a także w pierwszej drużynie. Następnie reprezentował barwy takich klubów jak: Mieszko Gniezno, ŁKS Łomża, Polonia Słubice i Pogoń Świebodzin. Do Unii przyszedł przed sezonem 2010/2011 z Ilanki Rzepin. W obecnym sezonie w biało-niebieskich barwach rozegrał dziesięć meczów i strzelił pięć bramek, a także zaliczył dwie asysty i ujrzał trzy żółte kartki. Na boisku przebywał 852 minut. Natomiast łącznie w barwach Unii rozegrał 37 ligowych spotkań, w których strzelił sześć boli. Gra z numerem "14".

Arkadiuszowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów w barwach Unii.