Urodziny Tomasza Wawrzyniaka

• autor: redakcja, 2011-10-23 00:00

W dniu dzisiejszym swoje 21. urodziny obchodzi Tomasz Wawrzyniak.

Urodził się on 23. października 1990 roku w Inowrocławiu. Ma 181 centymetrów wzrostu i waży 83 kilogramy. Zawodnik ten jest wychowankiem Unii. Może grać na pozycji zarówno bocznego, jak i środkowego obrońcy, a także defensywnego pomocnika. Do pierwszej drużyny został włączony w trakcie rundy wiosennej sezonu 2008/2009 przez trenera Zbigniewa Kieżuna i grał wówczas z numerem "6" na koszulce. Wówczas rozegrał dwa spotkania ligowe. W kolejnym sezonie, kiedy to spadliśmy do trzeciej ligi Wawrzyniak pojawił się na boisku w jedenastu meczach. Właśnie od tego sezonu występuje z numerem "2". W ubiegłym roku zagrał 22. mecze mistrzowskie i strzelił jednego gola w Kaliszu przeciwko Calisii. Natomiast jeżeli chodzi o obecny sezon, zagrał 14 pojedynków (1214 minut), a także ujrzał dwie żółte kartki. Łącznie w biało-niebieskich barwach wystąpił w 49. ligowych meczach, w których strzelił jedną bramkę.

Tomaszowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów w barwach MLKS Unia Janikowo.