Plany Unii na najblższe tygodnie

• autor: redakcja, 2011-11-04 19:53

Jutro Unia rozegra ostatni mecz w tym roku na własnym boisku. Do Janikowa przyjedzie Piast Kobylin. Początek tego spotkania o godzinie 12:00. Miał to być ostatni pojedynek o ligowe punkty jesienią, jednak jak się okazało piłkarzom trenera Artura Polehohko przyjdzie rozegrać dodatkowo jeszcze jedną kolejkę z rundy wiosennej.

W tym tygodniu treningi z pierwszą drużyną naszego klubu podjął Piotr Łabuszyński. Urodził on się 9. lutego 1995 roku w Mogilnie. Ma 180 centymetrów wzrostu i waży 69 kilogramów. Gra na pozycji napastnika. Jest wychowankiem Unii Janikowo, a sezon 2010/2011 spędził na wypożyczeniu w A-klasowym Piaście Kołodziejewo. Po powrocie do naszego klubu gra w zespole juniorów młodszych, gdzie w ośmiu meczach strzelił trzynaście goli i zaliczył dziewięć asyst. W ostatnich dniach został zgłoszony do rozgrywek trzeciej ligi i oznaczony będzie numerem "24" Witamy go w pierwszej drużynie i życzymy sukcesów.

Ponadto informujemy, że we wtorek, tj. 8.11.2011, w godzinach popołudniowych zespół Unii rozegra grę kontrolną z Elaną Toruń. Sparing ten odbędzie się na wyjeździe. Natomiast Wielkopolski Związek Piłki Nożnej powiadomił, że jeszcze w tym roku zostanie rozegrana 17. kolejka. Tak więc 19. listopada 2011 roku na godzinie 13:00 pojedziemy do Trzcianki na mecz z tamtejszym Lubuszaninem. O ile pozwoli na to pogoda.

Wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu zapraszamy do kupowania gadżetów:
- szal - cena 20 zł
- kalendarz 2012 (format A-4, 12 stron) - 25 zł
- otwieracz do butelek - cena 7 zł

Szale i kalendarze można nabywać składając wcześniej zamówienie pod numerem telefonu 781544592 (dostępne będą już jutro przed meczem). Natomiast otwieracze dostępne są w Klubie Kibica w czasie mecze (Sektor A).