Ślub Bartosza Wieczorka!

• autor: redakcja, 2011-12-10 14:51

Dla wszystkich sympatyków MLKS Unia Janikowo mamy bardzo radosną informację. Dnia 30. listopada 2011 roku zawodnik naszego klubu - Bartosz Wieczorek zawarł związek małżeński z Pauliną. Z tej okazji młodej parze składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni! Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni! Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują! Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują!

Bartosz Wieczorek jest wychowankiem naszego klubu. Przed sezonem 2010/2011 wrócił do Unii po dwuletnim pobycie w Gople Kruszwica i po raz pierwszy stał się zawodnikiem pierwszej drużyny. Dotychczas rozegrał 29. meczów w trzeciej lidze, z czego dwa w obecnym sezonie.