MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 63 gości

dzisiaj: 5485, wczoraj: 12596
ogółem: 40 610 705

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

  • autor: redakcja, 2011-12-23 20:58

''Chciałbym wszystkim kibicom życzyć zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia'' - powiedział specjalnie dla naszego serwisu kapitan biało-niebieskich - Arkadiusz Dereżyński. Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy z popularnym "Wełną", w której podsumował rundę jesienną sezonu 2011/2012.

Aby przeczytać kliknij na "więcej".

Jak oceniasz rundę jesienną w Waszym wykonaniu?
- Uważam, że to była dobra runda w naszym wykonaniu. Przecież jeszcze dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi nie było wiadomo czy zespół w ogóle przystąpi do rozgrywek! Całkiem nowa drużyna, która wystartowała w lidze była bez żadnego przygotowania. Niestety już w pierwszym mecz zapłaciliśmy za to frycowe i przegraliśmy 5:0 z Polonią Środa. Każdy wtedy mówił, że Unia będzie dostarczycielem punktów. My jednak podjęliśmy rękawice i pokazaliśmy charakter, za co trenerowi wraz ze sztabem szkoleniowym, a także zawodnikom należy się szacunek.

Mocne strony drużyny w rundzie jesiennej…
- Myślę, że mocną stroną tej drużyny było to, że potrafiliśmy stworzyć kolektyw na boisku, a także w szatni. Ponadto niewątpliwie stałe fragmenty gry, z których Michał Chmielecki zdobył mnóstwo goli.

Słabe strony drużyny w rundzie jesiennej…
- Jeżeli chodzi o słabsze aspekty naszej gry, to myślę, że przygotowanie fizyczne którego brakowało szczególnie w ostatnich meczach tej rundy. Choć tego akurat można było się spodziewać już we wcześniejszej fazie rozgrywek, gdyż przygotowania były zbyt krótkie.

Dziękuję za rozmowę.
- Korzystając z okazji chciałbym wszystkim kibicom życzyć zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

W imieniu kibiców, a także swoim własnym Arkadiuszowi życzymy także radosnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkich marzeń.


 

Reklama

Wyszukiwarka