Chemik Bydgoszcz wycofany z rozgrywek!

• autor: redakcja, 2012-01-10 21:37

W trzeciej lidze o jedną drużynę mniej!

W dniu dzisiejszym Zarząd Sekcji Piłki Nożnej BKS Chemik Bydgoszcz podjął decyzję, że miejscowa drużyna nie przystąpi do rozgrywek wiosennych trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

Oznacza to, że nadchodząca runda wiosenna w trzeciej lidze będzie rozgrywana bez Chemika. Bydgoski zespół zajmuje piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów.

W rundzie jesiennej Unia zremisowała w Bydgoszczy 1:1. Nasi zawodnicy objęli prowadzenie po golu Michała Chmieleckiego z rzutu wolnego, a stan meczu wyrównał Jędrzej Florek. Ostatnio barwy tego trzecioligowca reprezentował były zawodnik Unii - Adam Kardasz.

W historii graliśmy z Chemikiem dwadzieścia trzy mecze. Dziesięć z nich wygraliśmy, pięć zremisowaliśmy i osiem przegraliśmy. Bilans bramkowy jest korzystny dla Unii: 32-31.