Urodziny Michała Chmieleckiego

• autor: redakcja, 2012-01-14 00:20

Wszystkiego najlepszego!

W dniu dzisiejszym swoje 28. urodziny obchodzi Michał Chmielecki. Z tej okazji życzymy mu wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów na piłkarskich boiskach.

Michał Chmielecki urodził się 14. stycznia 1984 roku w Poznaniu. Ma 172 centymetry wzrostu i waży 65 kilogramów. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem Lecha Poznań, w barwach którego występował w zespołach juniorskich, a także w rezerwach. Kolejnie reprezentował Polonię Nowy Tomyśl, Sokoła Kleczew, Tura Turek, Olimpię Elbląg, ponownie drużynę z Kleczewa i Unię Swarzędz. Z tego ostatniego klubu został sprowadzony do Janikowa przez trenera Tomasza Mazurkiewicza. Było to w przerwie zimowej, przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011. Od tego momentu Chmielecki należy do czołowych zawodników biało-niebieskich. W obecnym sezonie w barwach Unii rozegrał siedemnaście meczów przebywając na boisku przez 1434 minuty. Z ośmioma bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem zespołu trenera Artura Polehojko. Ponadto ma na koncie pięć asyst, trzy żółte kartki i jedną czerwoną. Gra z numerem ”10”. Łącznie w naszym klubie rozegrał trzydzieści meczów ligowych, w których zdobył dwanaście goli.