Przygotowania trampkarzy do rundy wiosennej

• autor: redakcja, 2012-01-15 18:25

Turniej w Koronowie

Zespół trampkarzy przygotowuje się do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Podopieczni trenera Jacka Michniewskiego ćwiczą zarówno na hali, jak i na boisku „Orlik 2012”. Dzisiaj, tj. 15. stycznia brali udział w turnieju halowym w Koronowie. W planach mają także rozegrania kilku meczów sparingowych.

Na turnieju w Koronowie młodym Unitom przyszło rywalizować w grupie B, z takimi rywalami jak Cis Cieksyn i Czarni Nakło. Barwy naszego klubu reprezentowało piętnastu piłkarzy. Są nimi: Tomasz Woźniak i Krzysztof Stodólski (bramkarze) oraz zawodnicy z pola: Paweł Radaszewski , Kacper Kumor, Tomasz Oczkowski, Patryk Jurek, Hubert Prosianowski, Hubert Stężewski, Mateusz Charkot, Mariusz Szablewski, Mateusz Brzóstowski, Paweł Krupiński, Dawid Pieszak, Adam Przybylski i Wiktor Kaźmierczak.

Zespół Unii zajął trzecie miejsce. W rozgrywkach grupowych pokonał Cis Cieksyn 4:0 i Czarnych Nakło 1:0. W ćwierćfinale biało-niebiescy wygrali z Victorią Koronowo 2:1. Niestety w meczu półfinałowym lepszy od Unii okazał się Chemik Bydgoszcz wygrywając 0:2. Spotkanie o trzecie miejsce zakończyło się pewnym zwycięstwem janikowian - 4:0 z BKS Bydgoszcz.

W meczu finałowym Chemik ograł Czarnych i tym samym został najlepszą drużyną turnieju.

Już za tydzień trampkarze mają wziąć udział w kolejnym halowym turnieju. Tym razem wyjadą do Kruszwicy.

Drużyna trenera Jacka Michniewskiego rozegra też pięć sparingów. Rywalami janikowskich trampkarzy będą: Warta Poznań (28.02), Zagłębie Lubin (3.03), Lechia Gdańsk (10.03), ŁKS Łódź (17.03) i Olimpia Elbląg (24.03). Wszystkie te mecze odbędą się na wyjeździe.