Termin meczu Polonia Środa Wlkp. - Victoria

• autor: redakcja, 2012-01-14 23:47

Ostateczny termin zaległego meczu 17. kolejki

Jak wszyscy pamiętamy większość meczów siedemnastej kolejki trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej odbyła się jeszcze jesienią. Przypomnijmy, że dwa spotkania zostały jednak przełożone na wiosnę.

Chodzi tutaj o mecz Polonii Środa Wielkopolska z Victorią Koronowo. Pierwszym przełożonym terminem była data 4.04.2012, ale ze względu na rozgrywki pucharowe został on ostatecznie przesunięty na 28.03.2012 (17:00).

W weekend 19.20.11.2011 nie grały też drużyny Chemika Bydgoszcz i Lecha Rypin. Ten mecz nie dojdzie jednak do skutku, ponieważ bydgoszczaninie zdecydowali się wycofać z rozgrywek. W tym wypadku wyniki z jesieni zostaną zachowane, a wiosną pozostałe zespoły będą otrzymywać walkowery na swoją korzyść.

Ze względu na to, iż spotkanie Chemika z Lechem miało odbyć się pierwotnie jesienią uwzględniliśmy już w naszej tabeli trzy punkty uzyskane przez gości poprzez walkower.