Spotkanie organizacyjne zamiast treningu

• autor: redakcja, 2012-01-16 19:08

Piętnastu zawodników na spotkaniu organizacyjnym

Na dzień dzisiejszy zaplanowany był pierwszy trening trzecioligowego zespołu MLKS Unia Janikowo. Odbyło się jednak spotkanie organizacyjne i w związku z tym przygotowania do rundy wiosennej zostaną rozpoczęte jutro. Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Janikowie pojawiło się piętnastu zawodników.

Jednym z piłkarzy, którego zabrakło dzisiaj w Janikowie jest Krzysztof Borysiak. Obrońca ten otrzymał zaproszenie na testy do pierwszoligowej Olimpii Grudziądz i z drużyną tą będzie trenował przez tydzień, tj. do 21.01.2012 roku.

Klub cały czas znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. W najbliższej przyszłości potrzebne są rozwiązania, które umożliwią spłatę zadłużenia i normalne funkcjonowanie.

Korzystając z okazji informujemy także, że wyjazdy na turnieje oraz mecze sparingowe zespołu trampkarzy naszego Klubu są finansowane z prywatnych środków.