Unia po trzech treningach

• autor: redakcja, 2012-01-19 21:54

Piłkarze Unii rozpoczęli treningi

Piłkarze Unii Janikowo od wtorku rozpoczęli treningi w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012.

We wtorek biało-niebiescy zajęcia rozpoczęli od siłowni, natomiast później przenieśli się na główną płytę Stadionu Miejskiego w Janikowie i po rozbieganiu odbyli kilka gierek treningowych. Wczoraj także janikowscy piłkarze trenowali w siłowni, a następnie mieli przeprowadzane ćwiczenia koordynacyjne, ogólnorozwojowe i gierki na hali widowisko-sportowej. Z kolei dzisiaj zajęcia odbyły się także na hali, a piłkarze grali w siatkonogę.

Z zespołem trenera Artura Polehojko trenuje kilkunastu piłkarzy. Wśród Unitów z rundy jesiennej zajęcia odbywają m.in. Radosław Kanik i Dawid Deresiewicz, o których pisaliśmy, że mogą przenieść się do innych klubów. Ponadto z Unią trenuje dwóch zawodników testowanych. Z powodu kontuzji pleców przerwę w treningach ma Tomasz Wawrzyniak.

Dzisiaj testy w Olimpii Grudziądz zakończył Krzysztof Borysiak, który od poniedziałku powinien wznowić treningi w Janikowie.