Triumf trampkarzy

• autor: redakcja, 2012-01-21 14:47

Popis janikowskich trampkarzy w Kruszwicy

Trampkarze MLKS Unia Janikowo po raz drugi tej zimy wzięli udział w turnieju halowej piłki nożnej. Tym razem byli bezkonkurencyjni w Kruszwicy, gdzie zajęli pierwsze dwa miejsca.

Trener Jacek Michniewski podzielił drużynę na dwa zespoły. Zdecydowanie najlepszą ekipą była Unia I Janikowo, która w finale rozgromiła Unię II Janikowo 3:0.

W złotej drużynie grali tacy zawodnicy jak: bramkarz Tomasz Woźniak i zawodnicy z pola: Tomasz Oczkowski, Hubert Prosianowski, Kacper Kumor, Paweł Radaszewski, Wiktor Kaźmierczak, Hubert Stężewski i Mateusz Gadaszewski.

Janikowianie zdobyli też wszystkie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrany został Krzysztof Stodólski z drugiej drużyny, a wspomniani wcześniej: Stężewski był królem strzelców, z kolei statuetka najlepszego zawodnika trafiła do Kumora.