Gdzie zagra Dawid Deresiewicz?

• autor: redakcja, 2012-01-22 18:10

Deresiewicz strzela dla Piasta Złotniki Kujawskie

Dawidowi Deresiewiczowi z końcem 2011 roku przestała obowiązywać umowa o półroczne wypożyczenie z Pogoni Mogilno do Unii Janikowo. Istnieje szansa, że wiosną piłkarz ten zagra w Piaście Złotniki Kujawskie.

Dawid Deresiewicz przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2011/2012 rozpoczął w Pogoni Mogilno. Od poniedziałku był jednak obecny w Janikowie i odbył z Unią dwa treningi. Wczoraj z kolei wychowanek naszego klubu brał udział w turnieju halowym w barwach Piasta Złotniki Kujawskie.

Lewoskrzydłowy, który jesienią w barwach Unii rozegrał sześć meczów we wczorajszym turnieju w Barcinie popisywał się skutecznością. W pierwszym meczu z Notecią Inowrocław (5:1) zdobył cztery bramki, a przeciwko Dębie Barcin dwie (3:1). Ostatecznie Piast zajął czwarte miejsce.