Treningi trwają, Onkiewicz testowany

• autor: redakcja, 2012-01-23 19:21

Adam Onkiewicz trenuje z Unią

Po weekendowej przerwie piłkarze Unii Janikowo wznowili treningi. W dniu dzisiejszym biało-niebiescy biegali wokół płyty głównej Stadionu Miejskiego przy ulicy Głównej 40, a także mieli luźne zabawy z piłką. Wśród zawodników trenera Artura Polehojko od tygodnia jest Adam Onkiewicz.

Adam Onkiewicz w tym roku skończy trzydzieści lat. Gra na pozycji bocznego lub środkowego obrońcy. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził w czwartoligowym Flisaku Złotoria. W naszym klubie pojawił się w zeszły poniedziałek. Po rozmowach, od wtorku uczestniczy w treningach z Unią.

Dzisiaj w klubie stawił się także Tomasz Wawrzyniak, który wciąż jest kontuzjowany oraz Dawid Deresiewicz. Przypomnijmy, że piłkarz ten ostatnio uczestniczył w turnieju halowym w barwach Piasta Złotniki Kujawskie. Natomiast dziś zgłosił grypę żołądkową, która eliminuje go z najbliższych treningów.

Po testach w Olimpii Grudziądz treningi z Unią wznowił Krzysztof Borysiak.