Zdaniem kibiców

• autor: redakcja, 2012-01-24 21:31

Dwie ankiety za nami…

Przez ostatnie ponad dwa miesiące kibice odwiedzający nasz serwis internetowy mogli brać udział w ankietach dotyczących najważniejszych wydarzeń w naszym klubie w minionym roku. Fani biało-niebieskich mogli głosować na jedno z pięciu najlepszych i najgorszych wydarzeń w ubiegłych dwunastu miesiącach. Sondy zakończyły się, gdy liczba głosujących przekroczyła 100.

Najlepsze wydarzenia 2011 roku:
68% - wystartowanie w obecnym sezonie i ciekawy futbol w wykonaniu biało-niebieskich, który jest doceniany przez janikowską publiczność i powstały Klub Kibica
11% - utrzymanie się w poprzednim sezonie
10% - rozgromienie Polonii Leszno 7:0, czyli najwyższe zwycięstwo w XXI wieku
07% - pozyskanie Michała Chmieleckiego, który jest najlepszym strzelcem drużyny
04% - zwycięstwo z Calisią Kalisz 4:1, czyli trzysetna ligowa wygrana w historii klubu

Najgorsze wydarzenia 2011 roku:
49% -
Możliwość degradacji o jedną klasę rozgrywkową
26% - Kłopoty organizacyjno-finansowe przed sezonem i masowe odejścia piłkarzy oraz trenera Mazurkiewicza
15% - Kłopoty organizacyjno-finansowe na początku roku
07% - Najwyższa porażka w XXI wieku z Polonią Leszno 0:7
02% - Trzy porażki z rzędu: z Unią Swarzędz 0:4, z Notecianką 1:2 i z Lechem 1:2

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych ankietach pojawiających się na naszej stronie. Od dzisiaj można głosować na najlepszego bramkarza w XXI wieku w barwach Unii. I tak kolejnie wybierać będziemy piłkarzy z każdej pozycji. Do wyboru zawsze będzie dziesięciu zawodników z największą ilością rozegranych meczów.