Ważne!

• autor: redakcja, 2012-02-07 19:47

Unii Janikowo grozi upadłość!

Uchwała Zarządu MLKS Unia Janikowo z dnia 7 lutego 2012 roku dotycząca obecnej sytuacji w Klubie.

W związku z trudną sytuacją finansową MLKS Unia Janikowo, brakiem konkretnych decyzji dotyczących finansowania Klubu oraz faktem, iż na chwilę obecną Unia nie posiada środków na bieżącą działalność, Zarząd MLKS Unia Janikowo podjął decyzję o zawieszeniu z dniem 13 lutego 2012 roku zajęć treningowych wszystkich zespołów – to jest drużyny seniorów oraz wszystkich drużyn młodzieżowych (orlików, młodzików, trampkarzy oraz juniorów młodszych) do chwili wyjaśnienia się sytuacji w Klubie.

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na fakt organizowania przez MLKS Unia Janikowo Turnieju Orlików im. A. Niedźwiedzkiego oraz pozyskania sponsorów na ten cel, zajęcia tego zespołu będą prowadzone do 25 lutego 2012 roku, a Turniej Orlików odbędzie się zgodnie z planem.

Zawieszenie działalności nie oznacza na chwilę obecną likwidacji Klubu, jednakże jeśli w najbliższym czasie nie zostaną podjęte decyzje dotyczące finansowania Unii, to istnieje realne zagrożenie, że Klub upadnie.