Sparingi

• autor: redakcja, 2012-02-11 18:45

Unici grają sparingi w innych klubach

Kilku piłkarzy Unii Janikowo uczestniczy w sparingach innych zespołów.

W czwartek kolejny sparing rozegrała Pogoń Mogilno, która pokonała Piasta Złotniki Kujawskie 4:0, a jedną z bramek strzelił Dawid Deresiewicz. Był to już jego drugi gol zdobyty dla lidera czwartej ligi tej zimy.

Wyraźnie lepsza od Chełminianki Chełmno okazała się Wda Świecie wygrywając 7:0. Barwy trzecioligowca reprezentował Radosław Kanik.

Z zespołem GKS Dopiewo na obóz do Wągrowca udał się Michał Chmielecki. Jego zespół przegrał z miejscową Nielbą 1:3.

Sparing z Cuiavią Inowrocław rozegrała natomiast czwartoligowa Włocłavia Włocławek. Mecz zakończył się remisem 2:2, a we włocławskim zespole ostatnie trzydzieści minut wystąpił Paweł Rybicki. Piłkarz Zjednoczonych Piotrków Kujawski był testowany w drużynie naszej Unii.