Urodziny Roberta Tomaszewskiego

• autor: redakcja, 2012-02-13 00:00

Wszystkiego najlepszego!

W dniu dzisiejszym swoje 29. urodziny obchodzi Robert Tomaszewski. Z tej okazji życzymy mu wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w piłce nożnej.

Robert Tomaszewski urodził się 13. lutego 1983 roku w Szubinie. Ma 184 centymetry wzrostu i waży 80 kilogramów. Bramkarz ten jest wychowankiem Noteci Łabiszyn. Kolejnie reprezentował barwy bydgoskich klubów takich jak: Zawisza/Chemik, Chemik/Zawisza, Chemik i Zawisza. Spowodowane to było różnego rodzaju fuzjami. Po odejściu z Bydgoszczy popularny „Janek” stał się zawodnikiem Victorii Koronowo. Po trzech latach gry w tym klubie zasilił szeregi Wdy Świecie, w której występował przez dwa lata – do końca sezonu 2010/2011. Przed obecnym sezonem Tomaszewski związał się z MLKS Unia Janikowo. Swoją przygodę z naszym klubem rozpoczął z numerem „23”, jednak po siedmiu kolejkach przyjął numer „1”. W barwach Unii rozegrał piętnaście meczów (1338 minut). Ujrzał jedną żółtą oraz jedną czerwoną kartkę.