Ważą się losy naszego ukochanego Klubu

• autor: redakcja, 2012-02-16 00:30

Tradycją jest walka za Klub ukochany…

Tradycją jest walka za Klub ukochany, pomóżcie – my się tak łatwo nie poddamy – właśnie takie hasło zaprezentowali kibice MLKS Unia Janikowo władzom miasta podczas wtorkowej manifestacji. Już jutro dojdzie do spotkania Rady Miejskiej z Zarządem Klubu, a także jego kibicami i sympatykami oraz piłkarzami. Spotkanie może być o wiele bardziej ważne jak wszystkie dotychczasowe mecze rozegrane przez naszą drużynę od 1958 roku.

MLKS Unia Janikowo jest ponad półwieczną tradycją, na którą pracowało wiele pokoleń. Dla wielu ludzi teraz, a także w przeszłości Klub to największa pasja. Wspomniane wcześniej pokolenia zostawiło dla klubu wiele zdrowia, pracy i poświęcenia. Nie można więc tego zmarnować.

Jutrzejsze spotkanie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Janikowie, a jego początek zaplanowany jest na godzinę 17:00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którym zależy na MLKS Unia Janikowo.

PIĄTEK – 17.02.2012 rok

godzina 17:00