Wypowiedzi z serwisu sportowego

• autor: redakcja, 2012-02-16 22:24

W TVP 3 Bydgoszcz o Unii

Przed chwilą zakończył się program sportowy, w którym mogliśmy obejrzeć nagranie wykonane dzisiaj na janikowskim stadionie. Oprócz tego warte zobaczenia były wypowiedzi ludzi związanych z MLKS Unia Janikowo.

Trener Artur Polehojko:
- Przeżyłem na tym terenie ponad dwadzieścia lat i zawsze tutaj najważniejszym wydarzeniem tygodnia, takie jest moje zdanie i nie tylko moje, był mecz piłkarski.

Prezes Artur Banaszak:
- Przyjmowaliśmy klub z zadłużeniem, którego kwota główna wynosiła około 750 tysięcy. Do tego doszły koszty odsetek, koszty sądowe lub koszty komornicze, także szacujemy, że całkowity dług to suma wynosząca około 1 miliona 100 tysięcy złotych.

Do spłaty pozostało 480 tysięcy złotych. Przypominamy, że do kluczowego spotkania ma dojść jutro. O godzinie 17:00 rozpocznie się zebranie władza miasta z zarządem Klubu, kibicami i piłkarzami.

Podczas materiału poświęconemu naszemu Klubowi realizator szczególną uwagę zwrócił na janikowski obiekt. Główna, zadaszona trybuna, a także zaśnieżone boisko było oświetlone, co dało dodatkowy efekt. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że stadion ten nie może umrzeć. Bo ewentualna upadłość Unii oznaczałaby właśnie śmierć nie tylko Klubu, ale i stadionu, a przede wszystkim wspaniałej tradycji.

Poniżej przedstawiamy odnośnik do dzisiejszego wydania telewizyjnego sportu na TVP3 Bydgoszcz: