W poniedziałek Unici wznowią treningi!

• autor: redakcja, 2012-02-17 23:59

Unia wznowi treningi!

Dzisiaj odbyło się bardzo ważne spotkanie władz Miasta i Gminy Janikowo z zarządem, piłkarzami, kibicami i sympatykami MLKS Unia Janikowo. Na zebraniu obradowano nad dalszymi losami naszego ukochanego Klubu. Na hali widowiskowo-sportowej  pojawiło się około trzystu kibiców.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Janikowo – pan Andrzej Brzeziński, przewodniczący Rady Miejskiej – pan Roman Jaszcz, a także szanowna Rada Miejska.

Zebranie otworzył prezes MLKS Unia Janikowo – pan Artur Banaszak, który szczegółowo przedstawił sytuację naszego Klubu. Następnie po przemowie włodarza Unii głos zabrał pan burmistrz Andrzej Brzeziński, który przedstawił różne wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz ukochany Klub. Następnie, przed zakończeniem spotkania pytania zadawali kibice.

Plan ratowania MLKS Unia Janikowo zmierza w dobrym kierunku i istnieje realna szansa, że w przyszłym tygodniu dojdzie do finalizacji kolejnych kroków, które mają pomóc Klubowi.

Jednym z ważniejszych i bardzo optymistycznym wydarzeniem było podjęcie decyzji, iż od poniedziałku, tj. 20.02.2012 roku pierwszy zespół MLKS Unia Janikowo wznowi treningi w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Zajęcia zaplanowane są na godzinę 16:00.

Jeżeli chodzi o sprawy personalne trzecioligowego zespołu Unii, to w chwili obecnej jedynym piłkarzem, który opuścił naszą drużynę jest Michał Chmielecki. Większość zawodników pojawi się na poniedziałkowym treningu i nadal będzie reprezentować biało-niebieskie barwy.

Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to z zawodników pierwszego zespołu m.in. obecny był Robert Tomaszewski, który był przymierzany do Unii Solec Kujawski. Od poniedziałku bramkarz ten stawi się w naszym klubie, gdzie wznowi przygotowania do piłkarskiej wiosny.

Ponadto w Gazecie Pomorskiej umieszczona została informacja, że maleje prawdopodobieństwo transferu Krzysztofa Łożyńskiego do Sparty Brodnica. Informujemy, że zawodnik ten także w poniedziałek rozpocznie treningi w Janikowie.

29.02.2012 roku (środa) o godzinie 19:00 koło Poznania (dokładną miejscowość podamy wkrótce) planowane jest rozegranie sparingu z zespołem Lubońskiego FC Luboń.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.