dzisiaj: 546, wczoraj: 12002

Nowość na stronie

• autor: redakcja, 2012-02-18 17:23

Mini-Chat na naszej stronie

W związku z licznymi zapytaniami kibiców naszego Klubu do redakcji oficjalnej strony MLKS Unia Janikowo podjęliśmy decyzję o możliwości wypowiedzenia się wszystkich fanów w serwisie.

Wobec tego po prawej stronie, pod wynikami z ostatniej kolejki zamieściliśmy mini-chat. Zalogowani użytkownicy naszego serwisu będą mogli wypowiadać się w różnego rodzaju sprawach dotyczących Klubu. Informujemy jednak, że wszelkie obraźliwe teksty będą usuwane.

Ponadto nowością na naszej stronie jest dział Poprzednie sezony, w którym możemy zobaczyć zestawienia składów Unii z przeszłych lat.

W miarę naszych możliwości serwis będzie jeszcze bardziej rozwinięty, a kolejne nowości wydają się być kwestią czasu.

Oprócz tego informujemy, że planujemy też wprowadzić dział należący do kibiców, w którym będzie można dowiedzieć się szczegółów o Klubie Kibica. Warto napisać też, że janikowscy fani organizują w marcu wystawę poświęconą historii MLKS Unia Janikowo. O szczegółach poinformujemy niebawem.