Unia wznowiła treningi

• autor: redakcja, 2012-02-20 19:56

Raport z dzisiejszego dnia

Po ponad tygodniowej przerwie spowodowanej zawieszeniem treningów MLKS Unia Janikowo piłkarze trzecioligowej drużyny wznowili przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2011/2012.

W klubie stawiło się jedenastu piłkarzy Unii i jeden testowany. Z jesiennej kadry obecni byli następujący zawodnicy: Robert Tomaszewski, Tomasz Wawrzyniak (kontuzja), Bartosz Dreszler, Krzysztof Borysiak, Marcin Zaleski, Przemysław Kędziora, Arkadiusz Dereżyński, Krzysztof Łożyński, Bartosz Wieczorek, Marcin Michałowski i Piotr Łabuszyński. Natomiast sprawdzanym graczem wciąż jest Paweł Rybicki (Zjednoczeni Piotrków Kujawski).

Obowiązki na studiach w dniu dzisiejszym zatrzymały: Łukasza Mokrzyckiego, Łukasza Chomika, Piotra Hadasia i Macieja Kota. Z kolei Mateusz Biłoszewski musiał załatwić sprawy osobiste. Jednak cała piątka tych zawodników stawi się w naszym klubie jutro i podejmie treningi.

Oprócz Michała Chmieleckiego, który przeniósł się do GKS Dopiewo na dzisiejszych zajęciach zabrakło też Radosława Kanika (testy we Wdzie Świecie) i Dawida Deresiewicza (trenuje z Pogonią Mogilno) oraz Marcina Piesika i Arkadiusza Mokrzyckiego.

Z kolei testowany wcześniej Adam Onkiewicz (Flisak Złotoria) stara się obecnie o angaż w innym klubie, co oznacza, że nie wzmocni naszej drużyny.

Jutro na sparing z zespołem Piasta Złotniki Kujawskie wyjedzie Zaleski, który rozważa wypożyczenie do piątoligowego klubu.