Kolejni piłkarze dołączają do drużyny

• autor: redakcja, 2012-02-21 19:24

Następni Unici wznawiają treningi

Dzisiaj odbył się kolejny trening podopiecznych trenera Artura Polehojko. W porównaniu z dniem wczorajszym, gdzie piłkarze odbyli serię ćwiczeń rozciągających w mini-sali gimnastycznej, a później zajęcia strzeleckie i gierkę na „Orliku” dziś zawodnicy korzystali z siłowni, a następnie z hali widowiskowo-sportowej.

Jak informowaliśmy wczoraj do zespołu dołączyli kolejni piłkarze naszego klubu. W dzisiejszym treningu uczestniczyli już nieobecni wcześniej: Marcin Piesik, Piotr Hadaś, Łukasz Mokrzycki, Maciej Kot i Mateusz Biłoszewski.

Zabrakło m.in. Marcina Zaleskiego, który rozegrał sparing w barwach Piasta Złotniki Kujawskie z juniorskim zespołem Chemika Bydgkoszcz. Drużyna zawodnika Unii przegrała 2:5.