Turniej orlików

• autor: redakcja, 2012-02-21 20:20

Unia zaprasza na turniej

MLKS Unia Janikowo organizuje na II Halowy Turniej Orlików im. Alfreda Niedźwiedzkiego – Janikowo 2012. Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy!

Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 25.02.2012 roku na hali widowiskowo-sportowej w Janikowie. Początek rozgrywek planowany jest na godzinę 9:00, a zakończenie imprezy około godziny 15:00.

Warto dodać, że turniej został objęty patronatem Posła na Sejm RP – Eugeniusza Kłopotka.

Kolejną niespodzianką jest to, że podczas rozgrywek piłkarskich wystąpią także zespoły taneczne: N-BEAT i FPYTKE SQUAD, których trenerką jest uczestniczka piątej edycji You Cant Dance – Katarzyna Bień.

Informujemy także, że sobotni turniej wspierać będą: Montostal Janikowo, Salonik Piłkarski Golden Goal w Bydgoszczy, a także Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Zespół orlików Unii prowadzi trener Arkadiusz Zaleski, który wystawi dwie drużyny. Ponadto w Janikowie pojawią się: Cuiavia Inowrocław, Pogon Mogilno, MKS Trzemeszno, Notecianka Pakość, UKS Barcin i Unia Gniewkowo.

Więcej o turnieju napiszemy w sobotę po jego zakończeniu.