Sparingi w regionie

• autor: redakcja, 2012-02-25 22:48

Deresiewicz i Kanik wciąż w innych klubach

Zarówno Dawid Deresiewicz i Radosław Kanik są bliscy odejścia z Unii i przygotowują się do rundy wiosennej z innymi klubami.

W tym tygodniu Dawid Deresiewicz rozegrał dwa sparingi w barwach Pogoni Mogilno. W środę przegrał z Nielbą Wągrowiec 1:4 rozgrywając cały mecz na lewej pomocy. Z kolei dzisiaj uległ 2:6 Noteciance Pakość, a spotkani zaczynał w roli napastnika.

Z kolei Radosław Kanik w dniu dzisiejszym rozegrał sparingowy mecz w barwach Wdy Świecie. Przeciwnikiem trzecioligowca był Grom Osie, Wda wygrała 2:1, a Kanik zagrał jako prawy obrońca.

Unia swój najbliższy sparing rozegra w środę w Poznaniu z Lubońskim KS.

Informujemy też, że zarówno Wda, jak i nasza Unia wiosną rozegrają o jeden mecz mniej. Spowodowane to jest oficjalnym wycofaniem się z ligi Chemika Bydgoszcz.