Arkadiusz Mokrzycki bliski powrotu do Mieszka

• autor: redakcja, 2012-02-27 17:55

Arkadiusz Mokrzycki wraca do Mieszka Gniezno

Arkadiusz Mokrzycki zimą poprzedniego roku zasilił Unię Janikowo przychodząc z Mieszka Gniezno. Po roku gry w naszym klubie jest bliski powrotu do gnieźnieńskiej drużyny.

Arkadiusz Mokrzycki nie wznowił przygotowań z zespołem Unii i od dłuższego czasu trenuje z Mieszkiem. W barwach klubu z Gniezna rozegrał dwa sparingi. 22.lutego Mieszko pokonało Huragan Pobiedziska 1:0, a zawodnik Unii, który mecz rozpoczynał jako rezerwowy zaliczył asystę. Cztery dni później gnieźnieński zespół wygrał z Farą Pelikan Żydowo 4:0, a ten ofensywny piłkarz zagrał w wyjściowym składzie.

Warto dodać, że brat Arkadiusza – Łukasz Mokrzycki do rundy rewanżowej przygotowuje się z Unią. Oznacza to, że możliwa jest odmienna sytuacja niż wiosną w ubiegłym sezonie, kiedy to Arek grał w Janikowie, a Łukasz w Mieszku.